Εκτύπωση

Καταρτίστηκε το πρόγραμμα όλου του τουρνουά "Σπύρος Γιαννακόπουλος" που θα διεξαχθεί 12-17 Ιουνίου στο ανοιχτό του Ερμή, όπως και οι ομάδες. Διαβάστε παρακάτω:

Ομάδες 2001-2002-2003-2004

San Antonio Spurs
ΜΑΝΟΥΣΗΣ Δ.
ΜΙΧΑΣ
ΑΝΔΡΕΙΚΟΣ
ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ
ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ Μ.
ΖΩΗΣ Δ. ΤΟΥ ΜΑΡΙΟΥ
ΠΟΥΛΟΣ
ΨΥΧΟΓΙΟΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ

GOLDEN STATE
ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
ΖΑΡΑΝΗΣ
ΖΩΗΣ Δ. ΤΟΥ ΘΑΝΑΣΗ
ΚΟΠΑΝΙΔΗΣ
ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΣΑΡΕ

CHICAGO BULLS
ΜΑΡΓΕΤΗΣ
ΜΑΝΟΥΣΗΣ Γ.
ΖΑΚΑΣ
ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΑΘΑΡΙΟΣ
ΜΠΟΛΟΒΙΝΗΣ
ΣΑΛΤΑΣ

CLEVELAND CAVALIERS
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ
ΟΡΦΑΝΙΩΤΗΣ
ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝ.
ΓΟΥΛΑΣ
ΖΟΥΓΑΝΑΣ
ΜΑΚΡΑΚΗΣ

ΩΡΕΣ ΑΓΩΝΩΝ
12/6 20.45 ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ- ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤΕΗΤ
21.45 ΚΛΙΒΕΛΑΝΤ-ΣΙΚΑΓΟ
13/6 20.45 ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ –ΣΙΚΑΓΟ
21.45 ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤΕΗΤ –ΚΛΙΒΕΛΑΝΤ
14/6 20.45 ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ-ΚΛΙΒΕΛΑΝΤ
21.45 ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤΕΗΤ -ΣΙΚΑΓΟ
15/6 ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

 

ΟΜΑΔΕΣ 2009-2010-2011

MILWAUKEE BUCKS
ΚΑΜΠΟΣΟΣ
ΚΡΙΚΩΝΗΣ
ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ
ΚΑΠΕΡΩΝΗ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ
ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΟΥΤΡΟΥΒΙΔΗΣ
ΤΣΙΡΩΝΗΣ
ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΣ

WASHINGTON WIZARDS
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΨΗΛΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΟΡΟΒΕΣΗ
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ
ΜΠΕΝΟΒΙΑΣ
ΞΗΝΤΑΡΑΚΟΣ
ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ
ΧΑΡΧΑΛΑΚΗΣ
ΔΙΚΑΙΟΣ
ΚΟΠΑΝΙΔΗΣ

ΩΡΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΕΝΑΡΞΗ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 17.45



ΟΜΑΔΕΣ 2005-2006

L.A. LAKERS
ΝΟΜΙΚΟΣ
ΧΑΤΖΗΩΑΝΙΔΗΣ
ΜΙΣΙΤΖΗΣ
ΝΑΣΗΣ
ΚΑΛΑΡΥΤΗΣ
ΜΑΚΑΡΩΝΑΣ
ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑΣ
ΔΟΥΚΑΣ
ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ
ΧΟΥΣΑΚΗΣΔ.
ΧΟΥΣΑΚΗΣ Θ.
ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΘΗΣ
ΨΑΡΑΚΟΣ
ΑΡΜΑΝΤΙ
ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ

 

SACRAMENTO KINGS

ΔΕΔΕΣ
ΒΑΚΟΥΛΗΣ
ΜΟΥΦΤΑΡΙ
ΦΩΤΟΥ
ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΤΖΙΑΡΟΣ
ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ
ΒΟΥΡΟΣ
ΜΑΚΡΥΛΟΣ
ΦΙΛΟΣ
ΠΕΤΡΗΣ
ΚΑΤΑΜΠΕΡΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ

ΩΡΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.30


ΟΜΑΔΕΣ 2007-2008

PORTLANT
ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ
ΣΑΛΤΑΣ
ΦΥΤΡΟΣ
ΚΑΤΣΙΜΠΟΚΗΣ
ΚΟΣΜΙΔΗΣ
ΙΩΣΙΦΕΛΛΗΣ
ΦΙΝΟΚΑΛΙΩΤΗΣ
ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ
ΖΕΡΒΑΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ

MIAMI HEAT
ΔΕΔΕΣ
ΣΑΜΑΝΤΑΣ
ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ
ΤΣΙΑΜΑΣ
ΜΠΕΚΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ
ΖΗΔΡΟΣ
ΑΧΙΛΑΔΕΛΛΗΣ
ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΡΙ ΠΙΕΡ

ΩΡΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 18.45

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/6
ΔΙΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΝΑ ΗΛΙΚΙΑ
ΒΟΛΕΣ
ΔΙΠΟΝΤΑ
ΤΡΙΠΟΝΤΑ
ΛΕΙ ΑΠ κ.α

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 19.00
21.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/6
ΑΠΟΝΟΜΕΣ –ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΝ ΣΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΤΗΣ ΑΝΔΡΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗ Β ΕΣΚΑΝΑ
ΩΡΕΣ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ ΑΘΛΗΤΩΝ 20.00
ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΜΕ ΖΩΝΤΑΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ, ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΠΥΡΕΣ, ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΕΦΙ ΚΑΙ ΧΟΡΟ